Class of 2000

Rebecca K. Ackerman-Calderon Stephen P. Guevara Rajesh D. Paul
Rina M. Acosta Felise O. Guillory* Danski A. Perez
Lazarus I. Agbowo Kyra S. Hafez Ajani Perkins
Emil V. Alonzo Diane E. Halliwell Elizabeth Pilara
Nicole Ballard* James M. Harris Richard J. Pilara
Connor S. Banks Brett J. Hart Danielle A. Pollard
Jessica E. Bautista Michael T. Hassett Aviva L. Porter
Ligrid Begolli* Benjamin J. Hautt Karina Power
Anthony P. Bertero Emily B. Hedges Matthew R. Powers
Sameer Bhonsle Rafael Hinojosa-Caul Justin A. Preston
Paul Billingsley Tam Hoang Elizabeth Quinn*
Jamaal Brown Colin Hogan Rudy R. Ramirez*
Joseph A. Bryant Michael P. Holmes-O’Quinn Krisel A. Ramos
Claudell Burnell Robert A. Howe John M. Reid
Jonathan C. Butcher Marcus D. Ison Jerrell I. Richardson
Robyn J. Bynes Reza Javid Xochitl Rivas
Terrence Cai Anne C. Johnson* Curt G. Robinson
Joshua D. Canty Kimberly M. Johnson* Mary E. Rone
Anna C. Carlson Douglas B. Jones* James A. Ross
Christina X. Chavez Nicole J. Jones James E. Sanders
Martina P. Chavez Erëblir Kadriu* Kamilah Sanford
Edric Chew Erin E. Katayama Leslie C. Sato
Edward C. Coleman Justin A. Kelley Josslyn M. Shelton
Michael Conley Andre Kidd* Martine Shorter*
Jonathan S. Conradi Mousa Kolahdooz Victor Siman
Tamisha Corry Kimberly Kunaniec Charles Smith
Howard E. Crumpton Alexis M. Lanaux Edward Smith
Rowena C. Danganan Jeffrey S. Lang Michael Smith*
Cynthia C. Daniels Florinda M. Larkin Ryan Taylor
Colin W. Dean Daniel A. Lopez Emanuelle Tiongson
Edward Diano Chazz Lovelace Jean-Paul A. Tioseco
Kellen J. Dixon† Aaron Malkin Tyrith Tran
Shikira M. Dupar Jonathan W. Marshall* Jeffrey Tsao
Leslie C. Edwards Lindsey Marshall Lourdes G. Uno
Stefan T. Esposito Angela J. McClain Loren Valliant
Ayo Ewegbemi Brittany L. McCrary Matt Vasquez
Stacy A. Fleming John J. McDonough Denye Versher
Sabrina N. Ford Celeste B. McGruder Anukeen T. Warda
Noah J. Friedman-Biglin Justin S. Miller Becky Waxman
Solana M. Fuller Matthew A. Moglia Daniel M. Weaver
Victor Garingarao Patrick Morrison Daniel Wedgwood
Gregory D. Giovannoli Michael J. Nadolny Christopher M. Weidinger
Bryn A. Glaude Daniel Nathan-Roberts Jessica Wexler
Ebon Glenn Lee A. Newberry* Robert A. Wilkins
Fabiola D. Gonzalez Valerie W. Ng D. T. Williams*
Erin M. Goodson Michael B. Nicoletti Thomas Wolf*
Clifton B. Noble Philip M. Worms
Azure’d R. Nunley Christopher A. Wu
Colleen R. O’Hara June P. Wylie
Jennifer D. O’Neal Kimiko Y. Yamaguchi*
Joshua D. Ourisman Christopher J. Yaris
Michael A. Pallas
Diego Palomino